دوستای گلم میهن بلاگ احتمال هکش پایینه ینی 20 درصد احتمال هم هست که اونم کار سختیه که باید به بیس وب نفوذ کنن که فکر نکنم کسی از شما ها از پسش بربیاد یکی رو میخواد که دکترای فناوری اطلاعات داشته باشه تا بتونه این کار رو بکنه
(قابل توجه اونایی که میرن رمز وب رو از زیر زبون یکی میکشن:اسم این کار هک نیس گلم)
یه راه ساده تر هم واسه هک وب هست که اسم وب رو میزنی بعد پس ورد رو یه کد خاص میزنی توی قسمت پسورد و سپر امنیتی وب باز میشه خووب بعد باید صاحب وب رو یه جوری خر کنی تا بره توی قسمت تنظیمات نویسندگان و یه نویسنده ای رو یا ارتقا بده یا مقامش رو بگیره. اگه صاحب وب این کار رو بکنه پسورد وب واسه اون هکر ارسال میشه 
ولی اگه صاحب وب این کار رو نکنه هیچ اتفاقی نمیوفته. پس از الان حواستون باشه که یکی گفت توی وب فلان کار رو بکن بهش شک کنین

خووب من احتمال اینکه هک شده باشه وب رو خیلی پایین میدونم چون فکر نکنم کسی رو داشته باشیم که بتونه این کار رو بکنه

من خودم فکر میکنم که یا یه مطلب غیر اخلاقی گذاشتن توی وب

یا اینکه یه دعوایی بین مدیرای وب شده و یکی خواسته اینجوری خودش رو خالی کنه

وب تانیا هم هک نشده بوده بچه ها یکی از مدیرای وب خواسته یه کلکی بزنه تا وب خودش تعداد بازدیدش بره بالا و رفته قالب وب رو به همریخته و همینجور که مییبینین هنوزم قالب یه مشکل هایی داره مثلا سرچش کار نمیکنه. تصویر پس زمینه چشمک میزنه و چیزای دیگه

خوب همین
Star Off.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

tehrannaranovin آموزش حسابداری شیرین چت|عشق شیرین |چت روم فارسی دانلود فیلم دانلود سریال کول دی ال nothinggg ردلاو چت|لاو چت|ردلاوچت|رد لاو چت|چت لاو|red-love-chat Amber چاپ سررسید 99 ThEy CaLL Me RIRA