سلام به همگی حالتون چطوره؟ 
"بخشی از خاطرات یک میراکولر" و براتون ترجمه کردم 
و البته برای جلوه ی بهتر تو ترجمه بهش یه چیزایی اضافه یا کم کردم! 
در کل یه سری تغییرات بهش دادم ! 
دیگه ببخشید کم_چرته و هرکدوم تکراریه اگه بهم بگین!!! 
به علاوه بقیه پست هایی که جمع اوری کردم و تو ادامه مطلب گذاشتم! 
چون اخر هفتس تصمیم گرفتم پستمو طولانی کنم!!!! 
پس میریم که اول داشته باشیم = 
"بخشی  از خاطرات یک میراکولر" ❧❥= 
این کت نوار یه تاثیری روم گذاشته که یه بار تو خیابون به یه گربه سیاه با عشق زل زدم که یهو
یه گربه دیگه با قفل فرمون اومد کناره گربه با عصبانیت بم گفت= واسه چی به زنم زل زدی بی ناموس ؟؟
خلاصه من خوبم الان! فقط یه ذره تو نشستن اذیت میشم!
______________________________________________________________________________________________
داشتم تنهایی میراکلس قسمتای صحنه دار میدیدم درم قفل کردم کسی نیاد نبینه
که یهو کبوتره نشست دم پنجره  اتاقم بم گفت: چی داری میبینی خوشگل خانوم؟ برم به مامان بابات بگم؟
______________________________________________________________________________________________
روز و شب کارم شده که هی به دماغ خودم زل میزنم بعد به دماغ ادرین و بعد دوباره کلمو میکوبونم تو دیوار.
_____________________________________________________________________________________________
اینا چیجوری انقدر ادیت قشنگ میراکلسی با افترافکت درست میکنن؟
من اومدم یکی درست کنم ولی به جاش زدم کامپیوترو سوزوندم 
_____________________________________________________________________________________________
تو خونه تنها بودم گفتم بیا یه ذره حرکات لیدی باگی بزنم ولی یهو وسایل شیشه ای رو شیکستم، بابام که بعدش فهمید با کمربندش برام حرکات لیدی باگی رفت 
انقدر اهنگ the wall between us و گوش کردم که وقتی دوستم گفت: اگه راست میگی یه خورده فرانسوی حرف بزن ببینم؟! منم براش یه تیکه از اهنگه خوندم، کفش برید!!!!
اومدم مثل کت نوار چشمک بزنم  مثلا جذاب شم، تا سه روز چشمم
قفل کرده بود فهمیدم ادم اینکار نیستم.
تو مدرسه کفشدوزک دیدم با ذوق گفتم: وااااای اینجاو ! کفشدوزک!!!!
دوستم  زدبا پاش کفشدوزکو له کرد و بم گفت=  توئم به چه چیزایی توجه میکنیا!!!!
سر جلسه ریاضی یه فرمولو فراموش کردم هی سعی میکردم فکر کنم تا یادم بیاد .
کل دیالوگ های فصل ۱ و ۲ و ۳ میراکلس اومد تو ذهنم ولی اون فرموله نه!!!
سوال= کدوم خاطره در نظر شما بیشتر واقعیه؟؟؟!!!  
من که میگم اون خاطره ی نگاه کردن به دماغ
_________________________________________________________________________________________
همونطور که در اول متن گفتم یه خورده پست دیگه هم هست (شامل سرگرمی هم میشه)که تو ادامه مطلبه! 
پس بفرمایید ادامه مطلب و لطفا لطفا کامنت بدید! 
.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

computer دنیای انیمیشن ویستا طرح Christopher Matthew معرفی بهترین ها شبکه ها ی Adhoc و حسگر بی سیم گلفا چت,الی دوست دارم,گلفا چت,چت گلفا,چت روم فارسی در مورد افزونه دکان بازی های رایانه ای و ps4